Menu

Společnost Domitalia se stala jedním z globálních hráčů ve světě nábytku již od roku 1989, díky vizi Alessandra Ferluga a jeho partnerům. Vždy se specializuje na židle, stoly a nábytkové doplňky pro domácí využití.

V roce 2014 se dosáhlo historického úspěchu pro společnost Domitalia, která dosáhla již 25 let působení, naplněných velkými produktivními a obchodními úspěchy, vyznačujícími se inovacemi, stylem, komfortem a internacionalizací.

Domitalia vyniká velkou produktivní flexibilitou a díky neustálým investicím do výzkumu a vývoje je schopna prezentovat modely inovativních tvarů. Vše je vždy vyrobené v Itálii. Její sbírky jsou koncipovány pro domácnosti a pro oblasti, které jsou tvůrčím způsobem otevřeny novým trendům s významným mezinárodním povoláním.

Domitalia je také velmi významná díky jejím designerům. Studio Balutto Associati je designové, architektonické a průmyslové studio. Adriano Balutto spolu s několika dalšími spolupracovníky poskytl ateliéru cenný tvůrčí a inovativní přínos. Aktivity studia zahrnují architektonický design, interiérový design, výstavní design, plánování a design showroomů, výstav a veletržních stánků. Nesčetné projekty, které jsou výsledkem hlubokého výzkumu a rozsáhlých zkušeností získaných v různých částech světa, byly úspěšně potvrzeny jako tržní „bestsellery“.

www.domitalia.it