Kolekce matrací Sára klasik obsahuje:

Sára klasik PUR pěna,

Sára klasik NAWAPUR,

Sára klasik TALALAY LATEX,

Sára klasik CELLPUR,

Sára klasik TERMOPUR,

Sára klasik EMBRACE

( viz. popis )

Společnost Jelínek vyrábí matrace Sára klasik již 25 let a za tu dobu má nespočet spokojených zákazníků. Je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů a získala 6x za sebou značku jakosti CZECH MADE.

Cena od 8.460Kč

Máte zájem o více informací?

Zaujal vás tento kus nábytku? Máte zájem si jej podrobněji prohlédnou či zjistit více informací? Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte osobně na některé z našich brněnských prodejen.

Parametry

Záruka 5 let

Cena je uvedená v rozměru 90×200 cm

Úpravy na míru jsou možné

Popis

V kolekci Sára klasik naleznete matrace:

Sára klasik PUR pěna výška matrace je 15 cm, tuhost tvrdá, snímatelný a pratelný potah. Pur pěna se vyznačuje pevností a pružností

Sára klasik NAWAPUR výška matrace je 17 cm, tuhost středně tvrdá, snímatelný a pratelný potah. Nawapur vyhovuje prakticky všem. Tato matrace je vhodná pro uživatele s nadváhou.

Sára klasik TALALAY LATEX výška matrace je 15 cm, tuhost středně měkká, snímatelný a pratelný potah. Talalay latex je vyroben  ze směsi přírodního a syntetického kaučuku. Matrace je vhodná pro uživatele, kteří hledají elastičtější povrch matrace.

Sára klasik CELLPUR výška matrace je 17 cm, tuhost středně měkká, snímatelný a pratelný potah. Cellpur je prodyšná pur pěna vhodná pro uživatele, kteří se více potí a také pro uživatele, kteří potřebují podepřít oblast kyčle a ramene.

Sára klasik TERMOPUR výška matrace je 17 cm, tuhost měkká, snímatelný a pratelný potah. Termopur je paměťová pěna,  která zaručuje velmi příjemnou měkkost.

Sára klasik EMBRACE výška matrace je, 17 cm, tuhost měkká, snímatelný a pratelný potah. Embrace je komfortní latexová paměťová pěna, která je vhodná pro uživatele, kteří mají v hledáčku luxus.

Matrace Sára klasik se vybírá také dle váhové kategorie uživatele:

Do 60 Kg

60 – 80 Kg

80 – 110 Kg

Nad 110 Kg