Kolekce matrací Sára komfort obsahuje:

Sára komfort PUR pěna,

Sára komfort NAWAPUR,

Sára komfort TALALAY LATEX,

Sára komfort CELLPUR,

Sára komfort TERMOPUR,

Sára komfort EMBRACE

( viz. popis )

Matrace SÁRA Komfort spojuje ortopedické vlastnosti lamelového roštu a dokonalé pohodlí při spánku. Matrace je specifická podélnými nosníky o rozměrech 8×8 cm a přidanou elastickou podložkou ERGOFLEX, díky které je ležení na matraci ještě komfortnější.

Cena od 10.880Kč

Máte zájem o více informací?

Zaujal vás tento kus nábytku? Máte zájem si jej podrobněji prohlédnou či zjistit více informací? Neváhejte nás kontaktovat nebo nás navštivte osobně na některé z našich brněnských prodejen.

Parametry

Záruka 5 let

Cena je uvedená v rozměru 90×200 cm

Úpravy na míru jsou možné

Popis

V kolekci Sára komfort naleznete matrace:

Sára komfort PUR pěna výška matrace je 20 cm, tuhost tvrdá, snímatelný a pratelný potah. Pur pěna se vyznačuje pevností a pružností

Sára komfort NAWAPUR výška matrace je 22 cm, tuhost středně tvrdá, snímatelný a pratelný potah. Nawapur vyhovuje prakticky všem. Tato matrace je vhodná pro uživatele s nadváhou.

Sára komfort TALALAY LATEX výška matrace je 20 cm, tuhost středně měkká, snímatelný a pratelný potah. Talalay latex je vyroben  ze směsi přírodního a syntetického kaučuku. Matrace je vhodná pro uživatele, kteří hledají elastičtější povrch matrace.

Sára komfort CELLPUR výška matrace je 22 cm, tuhost středně měkká, snímatelný a pratelný potah. Cellpur je prodyšná pur pěna vhodná pro uživatele, kteří se více potí a také pro uživatele, kteří potřebují podepřít oblast kyčle a ramene.

Sára komfort TERMOPUR výška matrace je 20 cm, tuhost měkká, snímatelný a pratelný potah. Termopur je paměťová pěna,  která zaručuje velmi příjemnou měkkost.

Sára komfort EMBRACE výška matrace je 20 cm, tuhost měkká, snímatelný a pratelný potah. Embrace je komfortní latexová paměťová pěna, která je vhodná pro uživatele, kteří mají v hledáčku luxus.

Matrace Sára klasik se vybírá také dle váhové kategorie uživatele:

Do 60 Kg

60 – 80 Kg

80 – 110 Kg

Nad 110 Kg